Αρχική Αθλητισμός Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας, Κυριακή 3 Νοεμβρίου

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας, Κυριακή 3 Νοεμβρίου

Οι αθλητικές, τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής 3 Νοεμβρίου

Ποδόσφαιρο
13:00 Βαγιαδολίδ – Μαγιόρκα, COSMOTE SPORT 2
13:30 Αταλάντα – Κάλιαρι, NOVASPORTS 2
14:00 Τσάρλτον – Πρέστον, NOVASPORTS 3
14:30 Στουτγκάρδη – Ντινάμο Δρέσδης, COSMOTE SPORT 8
14:45 Πλατανιάς – Χανιά, ΕΡΤ SPORTS
15:00 Βέροια – Αιγάλεω, ΕΡΤ3
15:00 Βιγιαρεάλ – Αθλέτικ Μπιλμπάο, COSMOTE SPORT 9
15:00 ΑΕΛ – ΟΦΗ, NOVASPORTS 1
15:00 Φωστήρας – Ακράτητος , telesport.gr
15:00 Μακεδονικός – ΠΑΣ Φλώρινα, insport.gr
15:00 Μαρκό – Αχαρναϊκός , xxsports.org
15:00 ΟΦΗ – Αρης (Γ), crete2day.com
15:30 Φένλο – Φέγενορντ , NOVASPORTS 5
16:00 Κρίσταλ Πάλας – Λέστερ, COSMOTE SPORT 1
16:00 Τζένοα – Ουντινέζε, NOVASPORTS 2
16:00 Λέτσε – Σασουόλο, NOVASPORTS 3
16:00 Βερόνα – Μπρέσια, NOVASPORTS 4
16:30 Φορτούνα Ντίσελντορφ – Κολωνία, COSMOTE SPORT 3
17:00 Παναιτωλικός – Αστέρας Τρίπολης, ΕΡΤ SPORTS
17:00 Οσασούνα – Αλαβές, COSMOTE SPORT 2
18:30 Εβερτον – Τότεναμ, COSMOTE SPORT 1
19:00 Αουγκσμπουργκ – Σάλκε, COSMOTE SPORT 3
19:00 Φιορεντίνα – Πάρμα, NOVASPORTS 2
19:30 ΑΕΚ – Ατρόμητος, NOVASPORTS 1
19:30 Θέλτα – Χετάφε, COSMOTE SPORT 2
19:30 Λεγανές – Εΐμπαρ, COSMOTE SPORT 8
19:30 Τοντέλα – Σπόρτινγκ Λ., COSMOTE SPORT 9
20:00 ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός, PAOK TV
22:00 Γρανάδα – Σοσιεδάδ, COSMOTE SPORT 2
21:45 Μίλαν – Λάτσιο , NOVASPORTS 2
22:00 Σεντ Ετιέν – Μονακό , NOVASPORTS 3
22:00 Πόρτο – Αβες, COSMOTE SPORT 3
01:00 Ιταλία – Παραγουάη (U17), ΕΡΤ SPORTS

Μπάσκετ
14:00 Χίμκι – Ούνικς Καζάν, COSMOTE SPORT 4
16:30 Νταρουσάφακα – Μπαχτσεσεχίρ, COSMOTE SPORT 4
17:45 Λάρισα – Παναθηναϊκός, ΕΡΤ3
19:30 Μπασκόνια – Ρεάλ Μαδρίτης, COSMOTE SPORT 7
00:00 Πέισερς – Μπουλς, COSMOTE SPORT 4
04:00 Κλίπερς – Τζατζ, COSMOTE SPORT 4

Μηχανοκίνητα
07:05 Moto2, GP Μαλαισίας, COSMOTE SPORT 5
08:30 MotoGP, Μαλαισία, COSMOTE SPORT 5
21:00 Formula 1, grand prix ΗΠΑ, ΕΡΤ SPORTS & COSMOTE SPORT 5
22:00 NASCAR Cup Series, AAA Texas 500, COSMOTE SPORT 8

Τένις
12:00 Ancient Messene Open , COSMOTE SPORT 6
13:30 WTA Finals, Σενζέν, τελικός , COSMOTE SPORT 7
16:00 ATP Masters, Παρίσι, COSMOTE SPORT 6

Φούτμπολ
16:30 Τέξανς – Τζάγκουαρς, FOX SPORTS
20:00 Βίκινγς – Τσιφς, FOX SPORTS
23:25 Πέικερς – Τζάρτζερς, FOX SPORTS

Σνούκερ
07:55 World Open, Γιουσχάν, EUROSPORT
13:25 World Open, Γιουσχάν, EUROSPORT

Μαραθώνιος
16:15 Νέα Υόρκη, EUROSPORT

ροη ειδησεων