Αρχική Αθλητισμός Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου, 2 Νοεμβρίου

Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου, 2 Νοεμβρίου

Οι αθλητικές – τηλεοπτικές μεταδόσεις, σήμερα, Σάββατο, 2 Νοεμβρίου

Premier League
14.30 Μπόρνμουθ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (COSMOTE SPORT1HD)
17.00 Άστον Βίλα-Λίβερπουλ (COSMOTE SPORT2HD)
19.30 Γουότφορντ-Τσέλσι (COSMOTE SPORT1HD)

La Liga
14.00 Εσπανιόλ-Βαλένθια (COSMOTE SPORT2HD)
17.00 Λεβάντε-Μπαρτσελόνα (COSMOTE SPORT5HD)
19.30 Σεβίλη-Ατλέτικο Μαδρίτης (COSMOTE SPORT2HD)
22.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπέτις (COSMOTE SPORT2HD)

Bundesliga
16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Μπάγερν Μονάχου (COSMOTE SPORT3HD)
16.30 Λειψία-Μάιντς (COSMOTE SPORT7HD)
16.30 Ντόρτμουντ-Βόλφσμπουργκ (COSMOTE SPORT8HD)
16.30 Λεβερκούζεν-Γκλάντμπαχ (COSMOTE SPORT9HD)
19.30 Ουνιόν Βερολίνου-Χέρτα Βερολίνου (COSMOTE SPORT3HD)

SerieA
16.00 Ρόμα-Νάπολι (Novasports1HD)
19.00 Μπολόνια-Ίντερ (Novasports1HD)
21.45 Τορίνο-Γιουβέντους (Novasports1HD)

Ligue1
18.30 Μαρσέιγ-Λιλ (Novasports3HD)
21.00 Τουλούζ-Λιόν (Novasports3HD)

EFL Championship
14.30 Γουΐγκαν-Σουόνσι (Novasports2HD)
17.00 Λούτον-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports4HD)

Τουρνουά Τένις ATP Masters 1000 Rolex Paris
15.00 1ος Ημιτελικός (COSMOTE SPORT6HD)
17.30 2ος Ημιτελικός (COSMOTE SPORT6HD)

Τουρνουά Τένις WTA Finals Shenzhen
12.30 1ος Ημιτελικός (COSMOTE SPORT7HD)
14.30 2ος Ημιτελικός (COSMOTE SPORT7HD)

Formula 1 (Γκραν Πρι ΗΠΑ)
19.50 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)
22.50 Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)

MotoGP (Γκραν Πρι Μαλαισίας)
07.25 4ες Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)
08.05 Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)
04.35 Warm Up (COSMOTE SPORT5HD)

Moto2 (Γκραν Πρι Μαλαισίας)
09.00 Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)
04.05 Warm Up (COSMOTE SPORT5HD)

Moto3 (Γκραν Πρι Μαλαισίας)
06.30 Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)
03.35 Warm Up (COSMOTE SPORT5HD)

-/-
14.00 Bundesliga 2: Σαν Πάουλι-Καρλσρούη (COSMOTE SPORT8HD)
17.00 Ελληνικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ: ΑΕΚ-Πανιώνιος (COSMOTE SPORT4HD)
19.00 Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ: Ανδόρα-Μούρθια (COSMOTE SPORT8HD)
19.30 Super League: Πανιώνιος-Άρης (Novasports2HD)
20.00 LigaNOS: Μπενφίκα-Ρίο Άβε (COSMOTE SPORT7HD)
21.45 Eredivisie: Σπάρτα Ρότερνταμ-Αϊντχόφεν (Novasports4HD)
23.00 NBA: Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ-Νιου Ορλίνς Πέλικανς (COSMOTE SPORT4HD)

ροη ειδησεων