Αρχική Αθλητισμός Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής 27 Οκτωβρίου

Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής 27 Οκτωβρίου

Οι τηλεοπτικές αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΟΣ
09:30 WRC, SS15 La Mussara 1, Ισπανία COSMOTE SPORT 9

12:30 WRC, SS16 Ruidcanyes 2, Ισπανία COSMOTE SPORT 9

13:00 WRC, SS17 La Mussara 2, Ισπανία COSMOTE SPORT 9

20:50 Formula 1, Γκραν Πρι Μεξικό ΕΡΤ SPORTS

21:00 Formula 1, Γκραν Πρι Μεξικό COSMOTE SPORTS

21:00 NASCAR Cup Series, Martinsville 1st Data 500 COSMOTE SPORT 9

ΤΕΝΙΣ
10:30 Ναόμι Οζάκα – Πέτρα Κβίτοβα, WTA Finals COSMOTE SPORT 7

13:00 Άσλεϊ Μπάρτι – Μπελίντα Μπέντσιτς, WTA Finals COSMOTE SPORT 7

15:00 ATP World Tour 500, Βιέννη Όπεν COSMOTE SPORT 7

16:00 ATP World Tour 500, Βασιλεία COSMOTE SPORT 6

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
13:00 Θέλτα – Σοσιεδάδ, Primera Division COSMOTE SPORT 2

13:30 Μπολόνια – Σαμπντόρια, Serie A NOVASPORTS 2

14:00 Σουόνσι – Κάρντιφ, Championship NOVASPORTS 3

14:30 Νυρεμβέργη – Ρέγκενσμπουργκ, Γερμανία 2 COSMOTE SPORT 8

14:45 Χανιά – Απόλλων Σμύρνης, Football League ΕΡΤ SPORTS

15:00 Γρανάδα – Μπέτις, Primera Division COSMOTE SPORT 9

15:00 Διαγόρας – Καλαμάτα, Football League ΕΡΤ3

15:00 Παναθηναϊκός – ΑΕΛ, Super League NOVASPORTS 1

15:30 Αϊντχόφεν – Άλκμααρ, Ολλανδία NOVASPORTS 4

16:00 Νιουκάστλ – Γουλβς, Premier League COSMOTE SPORT 1

16:00 Ρεν – Τουλούζ, Ligue 1 NOVASPORTS 24

16:00 Αταλάντα – Ουντινέζε, Serie A NOVASPORTS 5

16:00 ΣΠΑΛ – Νάπολι, Serie A NOVASPORTS 3

16:30 Βόλφσμπουργκ – Άουγκσμπουργκ, Bundesliga COSMOTE SPORT 3

17:00 Τοντέλα – Μπενφίκα, Liga NOS COSMOTE SPORT 8

17:00 Ατρόμητος – Πανιώνιος, Football League ΕΡΤ Sports

17:00 Λεβάντε – Εσπανιόλ, Primera Division COSMOTE SPORT 2

17:15 Άρης – Παναιτωλικός, Super League NOVASPORTS 2

17:45 Άγιαξ – Φέγενορντ, Ολλανδία NOVASPORTS 4

18:30 Λίβερπουλ – Τότεναμ, Premier League COSMOTE SPORT 1

19:00 Γκλάντμπαχ – Άϊντραχτ Φρ., Bundesliga COSMOTE SPORT 3

19:00 Ρόμα – Μίλαν, Serie A NOVASPORTS 3

19:30 Πόρτο – Φαμαλικάο, Liga NOS COSMOTE SPORT 8

19:30 Σεβίλη – Χετάφε, Primera Division COSMOTE SPORT 2

19:30 Ολυμπιακός – ΑΕΚ, Super League NOVASPORTS 1

21:45 Φιορεντίνα – Λάτσιο, Serie A NOVASPORTS 2

22:00 Σπόρτινγκ Λ. – Βιτόρια Σετούμπαλ, Liga NOS COSMOTE SPORT 3

22:00 Οσασούνα – Βαλένθια, Primera Division COSMOTE SPORT 2

22:05 Παρί Σ. Ζ. – Μαρσέιγ, Ligue 1 NOVASPORTS 3

01:00 Ιαπωνία – Ολλανδία, Παγκόσμιο Κύπελλο U17 ΕΡΤ Sports

ΜΠΑΣΚΕΤ
13:30 Ζενίτ – Λοκομοτίβ Κουμπάν, VTB League COSMOTE SPORT 6

14:15 Γαλατάσαραϊ – Φενέρμπαχτσε, TBF Super League COSMOTE SPORT 4

16:15 Ρέθυμνο – ΑΕΚ, Basket League ΕΡΤ2

19:30 Σαραγόσα – Μπαρτσελόνα, ACB League COSMOTE SPORT 6

21:30 Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ – Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς, ΝBΑ COSMOTE SPORT 4

00:00 Μέμφις Γκρίζλις – Μπρούκλιν Νετς, ΝBΑ COSMOTE SPORT 7

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

17:00 Ελλάδα – Ισραήλ, EHF (Ανδρών) ΕΡΤ3

ροη ειδησεων