Αρχική Αθλητισμός Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου 26 Οκτωβρίου

Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου 26 Οκτωβρίου

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου 26 Οκτωβρίου

08:50 Eurosport 1 WTCR Σουζούκα Μηχανοκίνητα
10:40 COSMOTE SPORT 9 HD WRC 2019 Πίστα SS8 Querol 1 – Ισπανία
10:50 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι
11:30 COSMOTE SPORT 9 HD WRC 2019 Πίστα SS9 El Montmell 1 – Ισπανία
13:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπαχτσεσεχίρ – Τόφας TBF Basketball Super League
13:45 Eurosport 2 WTCR Σουζούκα Μηχανοκίνητα
13:50 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Μηχανοκίνητα
14:00 ΕΡΤ Sports HD Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ Πόλο Α1 Ανδρών
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αμβούργο – Στουτγκάρδη Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία ποδοσφαίρου
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Σίτι – Άστον Βίλα Πρέμιερ Λιγκ
14:30 Novasports 3HD Σέφιλντ Γουένσντεϊ – Λιντς Ποδόσφαιρο
15:00 COSMOTE SPORT 5 HD Τσμόκι Μινσκ – Ούνικς Καζάν VTB United League 2019-20
15:00 COSMOTE SPORT 9 HD WRC 2019 Πίστα SS10 Savalla 2 – Ισπανία
15:00 COSMOTE SPORT 7 HD 2019 ATP World Tour 500 Erste Bank Open – τένις
15:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2019 ATP World Tour 500 Swiss Indoors Basel – τένις
15:45 ΕΡΤ Play4 Ιωνικός – Λάρισα EKO Basket League
15:45 ΕΡΤ Play3 Ηρακλής – Πανιώνιος EKO Basket League
15:45 ΕΡΤ Play2 Κολοσσός – ΠΑΟΚ EKO Basket League
15:45 ΕΡΤ Play1 Ήφαιστος – Προμηθέας EKO Basket League
15:50 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κατάρ Μηχανοκίνητα
16:00 FOX Sports NCAA College Gameday 2019 Ε11 Μπάσκετ
16:00 Novasports 2HD Λέτσε – Γιουβέντους Ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μπάγερν Μονάχου – Ουνιόν Βερολίνου Γερμανικό Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Χέρτα Βερολίνου – Χόφενχαϊμ Γερμανικό Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Φράιμπουργκ – Λειψία Γερμανικό Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σάλκε – Ντόρτμουντ Γερμανικό Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
17:00 COSMOTE SPORT 7 HD 2019 Ρότζερ Φέντερερ – Στέφανος Τσιτσιπάς Ημιτελικός Βασιλείας – τένις
17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεγανές – Μαγιόρκα Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
17:00 Novasports 5HD Γουέστ Μπρομ – Τσάρλτον Ποδόσφαιρο
17:15 Novasports 1HD ΟΦΗ – Ξάνθη Super League
17:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2019 ATP World Tour 500 Swiss Indoors Basel – τένις
17:45 ΕΡΤ2 Περιστέρι – Λαύριο Megabolt Basket League
17:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2019 – Grand Prix Μεξικό Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3
18:00 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 2019 – Grand Prix Μεξικό Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3
18:05 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κατάρ Μηχανοκίνητα
18:30 Novasports 3HD Λιλ – Μπορντό Ποδόσφαιρο
19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Άρης EKO Basket League
19:00 Eurosport 2 ISL Βουδαπέστης Κολύμβηση
19:00 Novasports 4HD Ίντερ – Πάρμα Ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λεβερκούζεν – Βέρντερ Βρέμης Γερμανικό Πρωτάθλημα
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπέρνλι – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ – Έιμπαρ Ισπανικό Πρωτάθλημα
19:30 Novasports 2HD Βόλος – ΠΑΟΚ Super League
19:50 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κατάρ Μηχανοκίνητα
20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Γκραν Κανάρια – Μπανταλόνα Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας
20:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2019 – Grand Prix Μεξικό Κατατακτήριες Δοκιμές
21:00 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 2019 – Grand Prix Μεξικό Κατατακτήριες Δοκιμές
21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ιλ Μπιζόντε Φιρέντσε – Περούτζια Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών
21:45 Novasports 1HD Τζένοα – Μπρέσια Ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Μπιλμπάο Ισπανικό Πρωτάθλημα
22:00 Eurosport 1 Porsche Supercup Mexico City Μηχανοκίνητα
23:00 ΕΡΤ Sports HD Βραζιλία – Καναδάς FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο U-17

ροη ειδησεων