Αρχική Αθλητισμός Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής 6 Οκτωβρίου

Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής 6 Οκτωβρίου

Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής 6 Οκτωβρίου

09:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Νόβακ Τζόκοβιτς – Τζον Μίλμαν
2019 ATP World Tour 500

11:30
FOX Sports
NRL 2019
Μεγάλος τελικός

11:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Άσλεϊ Μπάρτι – Ναόμι Οζάκα
WTA 2019

13:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Μαγιόρκα – Εσπανιόλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

13:15
Novasports 3HD
Ντεν Χάαχ – Αγιαξ
Ποδόσφαιρο

13:30
Novasports 2HD
Φιορεντίνα – Ουντινέζε
Ποδόσφαιρο

14:00
Eurosport 1
Γύρος της Κροατίας
Ποδηλασία

14:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Νυρεμβέργη – Σαν Πάουλι
Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία 2019 – 2020

14:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Ντόμινικ Τιέμ – Στέφανος Τσιτσιπάς
2019 ATP World Tour 500

14:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Φλένσμπουργκ – Φούσε Βερολίνου
Liqui Moly Bundesliga 2019 – 2020

14:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Γκλάντμπαχ – Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

15:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Θέλτα – Μπιλμπάο
Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

15:00
ΕΡΤ3
Ολυμπιακός Βόλου – Βέροια
Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League 2019-2020

15:00
Novasports 1HD
Βόλος – Ατρόμητος
Super League 2019-2020

15:50
Eurosport 2
Βαρκελώνη
Ιππασία

16:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Σαουθάμπτον – Τσέλσι
Αγγλικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

16:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Σίτι – Γουλβς
Αγγλικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

16:00
Novasports 24 HD
Αταλάντα – Λέτσε
Ποδόσφαιρο

16:00
Novasports 5HD
Μπολόνια – Λάτσιο
Ποδόσφαιρο

16:00
Novasports 4HD
Ρόμα – Κάλιαρι
Ποδόσφαιρο

16:15
Eurosport 1
Famenne Ardenne Classic
Ποδηλασία

16:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Βόλφσμπουργκ – Ουνιόν Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

17:00
COSMOTE SPORT 4 HD
ΑΕΚ – Κολοσσός H Hotels
EKO Basket League 2019-20

17:00
ΕΡΤ Sports HD
Λαύριο Megabolt – ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Basket League 2019-20

17:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Βαγιαδολίδ – Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

17:15
Novasports 3HD
ΟΦΗ – Πανιώνιος
Super League 2019-2020

17:15
Novasports 2HD
Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ
Super League 2019-2020

17:15
Novasports 3HD
ΟΦΗ – Πανιώνιος
Super League 1

18:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Ούνικς Καζάν – Αστάνα
VTB United League 2019-20

18:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Νιουκάστλ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

18:30
Eurosport 2
Donington GP
Μηχανοκίνητος Αθλητισμός

19:00
ΕΡΤ Sports HD
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
10η ημέρα

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Βέρντερ Βρέμης
Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

19:00
Novasports 4HD
Τορίνο – Νάπολι
Ποδόσφαιρο

19:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Μπασκόνια – Μάλαγα
Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας 2019 – 2020

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Χετάφε
Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

19:30
Novasports 1HD
Αρης – Ολυμπιακός
Super League 2019-2020

21:00
Eurosport 2
ISL Ινδιανάπολις
Κολύμβηση

21:45
Novasports 2HD
Ιντερ – Γιουβέντους
Ποδόσφαιρο

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα – Σεβίλη
Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

22:00
Novasports 3HD
Σεντ Ετιέν – Λυών
Ποδόσφαιρο

22:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Κονέκτικατ Σαν – Ουάσινγκτον Μίστικς
WNBA 2019 – Τελικοί

03:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Φλένσμπουργκ – Φούξε Βερολίνου
Liqui Moly Bundesliga 2019 – 2020

ροη ειδησεων